Статья «Clobbi.Recruitment нагороджена престижною нагородою» | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

Clobbi.Recruitment нагороджена престижною нагородою

awards

Популярна платформа тестування та аналізу програмних продуктів, Finances Online, опублікувала докладний огляд системи автоматизації рекрутингу Clobbi.Recruitment. Фахівці провели всебічні випробування системи автоматизації рекрутингу, Clobbi.Recruitment. Згідно з вердиктом експертів, система управління рекрутингом Clobbi отримала престижну нагороду 2017 року Great User Experience. Експерти у сфері ПЗ присуджують цей статус продукту, який показує видатні результати на ринку b2b. Крім того, хмарне рішення для рекрутингу від Clobbi удостоїлося статусу 2017 року Rising Star Award за інноваційне рішення для автоматизації рекрутингу.

Експерти Finances Online, глобальної платформи незалежного тестування b2b- та SaaS-продуктів для корпоративного ринку, зі штаб-квартирою в Пало-Альто, провели ретельне дослідження можливостей хмарного рішення для рекрутингу Clobbi.Recruitment. За результатами тестування фахівці підготували докладний звіт, в якому увага приділена всім аспектам роботи рекрутера – від збору первинної інформації про претендентів до адаптації нових співробітників. На думку фахівців, застосування Clobbi.Recruitment дозволить швидше та простіше закривати вакансії, а також безпечно працювати з базою кандидатів з будь-якого пристрою з будь-якої точки світу завдяки величезній кількості інноваційних рішень, втілених у хмарному продукті.

У своєму огляді експерти проаналізували різні аспекти функціонування Clobbi, які проявилися під час використання продукту у різних сценаріях. На думку фахівців, завдяки Clobbi.Recruitment вдається суттєво прискорити та спростити процес закриття вакансій на підприємствах. Експерти наголосили на інноваційному підході до опису багатостадійного бізнес-процесу підбору персоналу, який дозволяє індивідуалізувати процес найму відповідно до особливостей конкретної компанії-клієнта. Це досягається завдяки гнучкому настроюванню стадійності, а також застосуванню під час інтерв’ювання кандидатів на конкретну вакансію заздалегідь підготовлених комплектів тестів та опитувальників.

Згідно із заявою аналітиків, Clobbi проробила суттєву роботу з інтеграції свого хмарного сервісу автоматизації рекрутингу із сучасними соціальними платформами. Прозора взаємодія з такими соціальними мережами як Facebook, Twitter та LinkedIn не лише спрощує інформування широкої аудиторії про відкриті в компанії вакансії, а й розширює охоплення постів із вакансіями, що дозволяє доставляти інформацію кваліфікованим кандидатам, до яких традиційні канали рекрутингу не мають доступу.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом