ЗНАЙОМТЕСЯ З CLOBBI | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

ЗНАЙОМТЕСЯ З CLOBBI

Що таке Clobbi?

Наш сервіс – це насамперед Люди.

Це продукт колаборації фахівців з Європейських країн, багаторічного досвіду впровадження ERP-систем та наше велике бажання створювати інструменти для більш легкого та комфортного ведення бізнесу.

Ми розробили хмарний сервіс Clobbi для тих, хто цінує комфорт, свободу та гроші.

Перший сервіс Clobbi був створений в 2014 році для управління виробничим підприємством. Розробка велася на платформі ERP-системи . З того часу, ми досягли успіху в розробці нових конфігурацій. І на сьогоднішній день можемо запропонувати готові рішення:

Для галузей:

Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо створювати зміни вирішення інших завдань. Це означає, що якщо Ви не знайшли сервіс, який потрібен саме Вам, значить він у процесі розробки.

Величезною перевагою сервісу є той факт, що робота хмарного сервісу Clobbi організована на базі обчислювальних потужностей, що надаються службами Microsoft Azure. Платформа Windows Azure – високомасштабована, стійка до відмови хмарна платформа від компанії Microsoft для створення і розміщення додатків і даних, і надання їх у вигляді сервісів. Підписка на сервіс Clobbi означає акцепт згода з регламентом роботи сервісу. Обслуговування користувачів здійснюється згідно договору про приєднання про надання консультаційних послуг.

Озвучуйте нам свої завдання і ми обов’язково знайдемо для Вас потрібне рішення!

Отримайте безкоштовний Демо-доступ вже зараз!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом