Послуги | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

Послуги

Вибирайте пакет послуг на свій розсуд або пишіть на support@clobbi.com

Zero Basic Active Active + Premium Support
Мы рекомендуем этот пакет, если Вы можете внедрить сами Нужна помощь консультантов Clobbi (первые месяцы работы) Это отдельный проект Сервис уже работает
Текстовые инструкции + + + + + +
Видео инструкции + + + + + +
Обновление версии Clobbi + + + + + +
Чат Online поддержки + + + + + +
E-mail поддержка + + + + + +
Поддержка по телефону/Skype/Viber + + + + + +
HelpDesk (управление обращениями) + + + + +
Выделенный персональный консультант + + +
Выделенная команда проекта +
Разработка индивидуального плана запуска + + + +
Контроль выполнения индивидуального плана + + + +
Обучение работе с сервисом + + + Индивидуально +
Встреча для контроля процесса запуска + + + Индивидуально
Работа персонального консультанта по запуску на предприятии* + + + Индивидуально +
Импорт данных + + + Индивидуально +
Настройка интеграции с другим ПО + + + Индивидуально +
Индивидуальное конфигурирование сервиса + + + Индивидуально +
Аудит состояния бизнес-процессов + + + +
Разработка индивидуальных моделей бизнес-процессов +
Конфигурирование сервиса в соответствии с бизнес-моделями + + + +
Обучение по работе с индивидуальной конфигурацией сервиса + + + +
Стоимость пакета в месяц, EUR Бесплатно 720 EUR     1440 EUR 2880 EUR Индивидуально От 0 EUR по факту потребления услуг
*Проезд/проживание специалистов Clobbi оплачивается отдельно

 

Крім надання доступу до сервісу Clobbi, ми також надаємо послуги з впровадження сервісу. Як правило, повноцінне впровадження починається з аудиту бізнес-процесів на Вашому підприємстві, за підсумками якого Ви отримуєте список рекомендацій від наших фахівців, план впровадження сервісу, а також консультаційні послуги щодо оптимізації та підвищення ефективності роботи Вашого бізнесу. Наступний крок – це навчання працівників Вашого підприємства використанню хмарного сервісу та звернення до нашої служби підтримки.

Для Вашої зручності ми розробили декілька оптимальних пакетних пропозицій. Вибираючи для себе один із пакетів, Ви завжди можете переключитися на будь-який інший, якщо зрозумієте, що Вам недостатньо часу наших спеціалістів, або коли розберетеся з сервісом і Вам більше не буде потрібна наша постійна допомога. Перехід на інший пакет послуг здійснюється наприкінці передоплаченого періоду або раніше за взаємною домовленістю сторін.

Пакети Zero та Basic, розраховані на підприємства, де працюють фахівці, здатні самі або з нашою мінімальною допомогою впровадити сервіс та почати його успішно використовувати.

Виходячи з нашого досвіду впровадження всім Клієнтам, у кого немає подібних фахівців на підприємстві, ми рекомендуємо підключати пакети Active або Active+ на перші кілька місяців роботи у сервісі Clobbi. Зрозуміти, який саме Ваш пакет дуже просто — якщо Вашому підприємству потрібно менше 20 одночасних доступів, тоді Вам буде достатньо пакету послуг Active. Якщо ж більше 20, краще підключати Active+.

Пакет Premium включає всі послуги з впровадження та супроводу сервісу Clobbi і розраховується індивідуально. Тобто, якщо Ви не змогли знайти необхідні послуги у попередніх пакетних пропозиціях, то ми розробимо для Вас окрему пропозицію, виходячи з потреб Вашого підприємства.

Пакет Support є полегшеним варіантом усіх попередніх пропозицій і набирає чинності тоді, коли сервіс Clobbi вже успішно працює на Вашому підприємстві та Вам час від часу потрібні разові послуги чи технічна підтримка. Цей пакет тарифікується щомісяця за фактом надання послуг.

 

 Аудит

 

Аудит бізнес-процесів та адаптація хмарного сервісу Clobbi під специфіку Вашого підприємства.

Іноді для об’єктивного розуміння існуючих проблемних питань та шляхів їх вирішення бракує свіжого погляду з боку. У такому разі ми можемо запропонувати Вам на допомогу наших висококваліфікованих фахівців. Які проведуть дво-три денний аналіз процесів на Вашому підприємстві. Такі аналітичні роботи відбуваються у вигляді інтерв’ю з представниками основних департаментів Вашого підприємства. Після детального аналізу, наші фахівці проводять презентацію оцінки поточного стану бізнес-процесів і дають рекомендації про шляхи та можливості переходу Вашого бізнесу на якісно новий рівень.

Часто, після тестування сервісу в режимі Демодоступу, наші Клієнти вирішують перебудувати внутрішні процеси на підприємстві Найефективнішої роботи бізнесу. Якщо ж з будь-яких причин Ви не можете змінити внутрішні процеси, то ми можемо змінити конфігурацію сервісу з урахуванням специфіки Ваших бізнес-процесів.

 

Консультаційні послуги

 

Наші Клієнти просять нас приділити їм більше часу та надати ґрунтовну допомогу у впровадженні сервісу Clobbi. У таких випадках, наші фахівці розробляють певну методологію впровадження та супроводу сервісу. Це значно спрощує процес переведення підприємства на хмарний сервіс і, принагідно, вирішує багато організаційних питань.

 

 Навчання

 

Навчання співробітників Вашого підприємства з використанням хмарного сервісу Clobbi.

Ми пропонуємо на вибір варіанти індивідуального або групового навчання як у форматі web-конференцій, так і у вигляді консультацій, тренінгів на Вашому підприємстві.

Якщо Ви захочете замовити послугу навчання користування сервісом Clobbi, звертайтесь до нас безпосередньо, ми визначимо з Вами оптимально зручний для Вас варіант подачі матеріалу.

 
[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом