Строительная промышленность | Управление и автоматизация строительного производства | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

Управління та автоматизація будівельного виробництва

Будівельна індустрія грає найважливішу роль розвитку базової інфраструктури, ця тенденція збережеться й у майбутньому. Традиційно найбільш розвиненим є сегмент житлового будівництва, але останнім часом високими темпами зростає будівництво будівель промислового призначення, а також інших приміщень. Внаслідок зростання середнього класу та швидкої урбанізації збільшується попит на нежитлові приміщення для роздрібної торгівлі та сфери послуг. Розвиток туризму призводить до збільшення інвестицій у об’єкти нерухомості промисловості гостинності (готелі, торгові центри, об’єкти транспортної інфраструктури).

У міру лібералізації глобальної економіки сектор нерухомості дедалі більше привертає увагу інвесторів: нові можливості для бізнесу, а також трудова міграція призводять до постійного зростання попиту як на житлові приміщення, так і на об’єкти промислового призначення. Зростання міського населення, зайнятість міських жителів на великих підприємствах, урбанізація, а також підвищення екоефективності – усі ці фактори призводять до постійної зміни ділового ландшафту у будівельній сфері. У свою чергу, вони є драйверами динамічного розвитку бізнесу будівельної галузі: постійно зростає база активів в управлінні компаній, а також обсяги інвестицій в об’єкти нерухомості.

В умовах будівельного буму багато компаній шукають ІТ-рішення, яке дозволило б підприємству підвищити операційну ефективність та скоротити витрати. Успішність роботи будівельного підприємства зумовлена ​​здатністю швидко отримати точну інформацію, за допомогою якої менеджери сформували б більш глибоке розуміння тенденцій та змогли точніше спрогнозувати розвиток ситуації. Сучасна ІТ-система для будівельного бізнесу — це система планування та аналізу, яка надає допомогу у прийнятті управлінських бізнес-рішень.

Для досягнення успіху в сучасному висококонкурентному середовищі оптимальне управління об’єктами нерухомості стає стратегічним завданням. Для прийняття обґрунтованих управлінських рішень та скорочення витрат на утримання активів у сфері нерухомості, підприємствам необхідно налагодити просте та наочне управління усіма об’єктами нерухомості. Через зростаючу конкуренцію компаніям необхідно всеосяжне рішення задоволення мінливого споживчого попиту та ефективного управління активами у сфері нерухомості.

Комплексне галузеве рішення Clobbi дозволяє ефективно управляти об’єктами нерухомості завдяки інформації, яку менеджери черпають із багатого аналітичного інструментарію. Рішення охоплює всі аспекти роботи підприємства

1) Управління станом об’єктів нерухомості

2) Управління договорами, пов’язаними з активами у сфері нерухомості

3)  Управління приміщеннями

4) Засоби аналітики та формування звітів

Керування станом об’єктів нерухомості

Ключове завдання підприємства будівельної галузі — ефективно керувати портфелем об’єктів нерухомості, досягаючи оптимального рівня витрат. Рішення Clobbi для будівельної галузі здатне вирішити це завдання та сприяє підвищенню економічної ефективності компанії. Подання ключових даних з розбивкою за локаціями, за рівнями вакантності, бронювання та реалізації приміщень забезпечує швидке розуміння загальної ситуації та вироблення правильних рішень менеджерами.

Управління контрактами з нерухомості

Управління договорами з клієнтами – одне з основних завдань менеджерів. Підприємства у сфері нерухомості відрізняються великою кількістю клієнтів, з якими укладаються різні форми договорів, що охоплюють велику кількість можливих бізнес-сценаріїв. ІТ-рішення допомагає у роботі менеджерів, забезпечуючи єдине уніфіковане сховище контрактів. Завдяки рішенню Clobbi для будівельної галузі стає набагато простіше відстежувати стан виконання величезної кількості індивідуальних договорів. По кожному приміщенню менеджер може встановити оперативну інформацію про інвестора: обсяг виконаних платежів, час наступного платежу за договором, історію роботи з компанією, укладені договори і т.д.

Керування приміщеннями

Управління приміщеннями – одна з ключових складових бізнесу у сфері нерухомості. Компанія в будь-який момент повинна мати інформацію щодо кожної будівлі про вільні, заброньовані та продані приміщення, а також оперативне зведення про те, скільки грошей заплачено за договорами, скільки і яких саме квартир продано за звітний період. Для керівництва компанії буде корисною інформація про те, на якому етапі вирви продажів знаходиться кожна угода з об’єктом нерухомості, а також які показники ефективності кожного менеджера підприємства.

Кошти аналітики та формування звітів

Для формування ефективних рішень у секторі нерухомості потрібен глобальний погляд, який дозволяє виявити зв’язок між окремими факторами, завдяки чому вибудовується ефективна система прийняття управлінських рішень. Рішення Clobbi.Construction забезпечує всеосяжне розуміння галузевої специфіки та виявиться незамінним інструментом для прийняття як тактичних, так і стратегічних рішень.

Хмарний сервіс Clobbi для будівельної галузі містить аналітичні інструменти, завдяки яким вдається виявити залежності між факторами, врахувати галузеву специфіку та зробити керування об’єктами нерухомості більш релевантним та результативним. Більш того, наш продукт виявиться незамінним засобом для топ-менеджерів при формуванні дорожньої карти розвитку бізнесу.

На основі звітів, сформованих системою, можна отримати оперативну інформацію про реальні витрати по кожному об’єкту будівництва та підрахувати реальний прибуток бізнесу.

 

Clobbi Управління продажами для будівельних компаній , девелоперів дає такі можливості:

 • створення електронної заявки в сервісі на придбання/переуступку/зміну об’єкта нерухомості;
 • введення реквізитів інвестора;
 • розрахунок вартості об’єкта будівництва;
 • формування графіка фінансування;
 • відстеження всіх етапів продажу об’єкта (реєстрація-резерв-укладання договору-оплата за графіком-оформлення) аж до виконання зобов’язань усіма сторонами договору;
 • формування вартості об’єкта та знижки в рамках заданих правил, індивідуальні знижки санкціонуються керівництвом;
 • автоматичне формування друкованих форм договорів із сервісу, за заданими даними у сервісі.

Ведення реєстру об’єктів нерухомості:

 • статус реєстрація/вільний/резерв/проданий;
 • параметри, що настроюються: адреса, номер, метраж, план, експлікація, поверховий план, …;
 • налагоджувана класифікація – країна/регіон/місто/район/вулиця/черга/будинок/номер … .

Звітність (звіти доступні в сервісі також можуть приходити на email):

 • інтерактивний звіт для пошуку вільних об’єктів нерухомості для Call-центру;
 • відстеження індивідуальних знижок;
 • відстеження скоєних угод за період;
 • відстеження надходження коштів за період;
 • відстеження загальної ситуації щодо виставлених на продаж/проданих об’єктів нерухомості на дату;

Інтеграція із сайтом компанії:

 • сервіс для вивантаження інформації про вільні планування у продажу квартир на сайт та/або партнерським агентствам.

Заявки:

 • введення заявок на видачу матеріалу від будівельних майданчиків/підрядних організацій;
 • формування плану закупівель та вибір постачальника;
 • формування заявок на закупівлю;
 • відвантаження матеріалу будівельним майданчикам/підрядним організаціям;
 • списання матеріалу за результатами приймання готовності об’єкта будівництва (за «відсотками»);
 • картотека залишків матеріалу на будівельних майданчиках/підрядних організаціях.

При конфігуруванні хмарного сервісу Clobbi для будівельного бізнесу (компанії-забудовники, девелопери), ми спиралися на багаторічний досвід розробки та впровадження ERP-систем для будівельних компаній.

«Завдяки використанню системи в частині управління закупівлями скоротився час обробки заявок підрядників на забезпечення об’єктів будівництва матеріалами та обладнанням. Система підвищила оперативність та достовірність формування плану закупівель та забезпечила оперативний контроль його виконання. Система дозволила отримувати достовірну інформацію в режимі реального часу, а спеціалістам бухгалтерії та фінансової служби скоротити час на підготовку бухгалтерської та фінансової звітності».

Директор департаменту безпеки та ІТ

Д.С. Марк

ПАТ «Київміськбуд»

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
 • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом