Статья «Пишемо ідеальний опис вакансії» | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

Пишемо ідеальний опис вакансії

recruit_pic1_20171129

Досвідчені фахівці з підбору персоналу знають, що якість претендентів на посаду значною мірою залежить від якості опису вакансії. Якщо ваш опис не сподобався кандидатам, ви не отримаєте тих спеціалістів, на яких могли б розраховувати. Враховуйте також, що опис вашої вакансії – вітрина вашого підприємства, хай і віртуальна.

Це перше, що побачить потенційний претендент. Отже, ваше завдання – вразити його! Ваше оголошення має випромінювати ентузіазм, адже ви хочете, щоб читач оголошення подав заявку. Тому ви описуватимете, як чудово працювати у вашій компанії і як кандидат прокачає свої скіли, якщо обійме відповідну посаду у вашому підприємстві.

Важливе й питання, хто має складати текст опису вакансії. Скласти опис вакансії можуть співробітники різних підрозділів – від рекрутера та менеджера з підбору персоналу до представника маркетингової команди, або навіть спеціалізований зовнішній консультант.

Виділяйтесь!
Зрозуміло, що ваша мета – зробити оголошення про вакансію помітною для претендентів. Але як цього досягти? В описі вакансії використовуйте такі звороти, які привернуть увагу ідеальних кандидатів. Ваше завдання – заволодіти їхньою увагою з перших слів, щоб вони дочитали опис вакансії до кінця. Багато укладачів не справляються з цим завданням і завалюють усю справу на першій же перешкоді.

Вам потрібно домогтися, щоб у тих, хто читає ваше оголошення, виникало прагнення подати заявку і працювати у вас в компанії. Зробіть своє оголошення «живим»! Наприклад, додайте фотографію співробітників, які працюють у компанії. Це непоганий спосіб сформувати перше позитивне враження у кандидата та пожвавити опис вакансії.

 

Не намагайся бути тим, ким не є
Коли описуєте свою компанію як «одну з найкращих у світі», підбирайте відповідні слова та додайте ентузіазму! Якщо ваше оголошення нудно, воно нікого не зацікавить. Уникайте жаргону та спеціальних термінів, ваше оголошення читають звичайні люди. Як говорить старе прислів’я, «Не намагайся бути тим, ким не є». Спроби прикинутися тим, ким не є насправді, з низки причин можуть лише погіршити результат. У результаті ви засмутитеся самі і розчаруєте кандидата, який дарма витратить свій час, прийшовши до вас на інтерв’ю.

Подумайте – «Який образ вашої компанії»? У вашого підприємства є образ енергійної, активної компанії? Чи ви більш суворі та корпоративні? Підібравши правильні висловлювання для опису вакансії, ви налаштуєте претендентів на потрібний лад та залучите ідеальних кандидатів на вакансію. Хоча підібрати співробітника з необхідними професійними навичками – важливо, не менш важливо, щоб вони поділяли культуру та цінності компанії. Кожна компанія унікальна, і ваша не виняток. Домагайтеся, щоб опис вакансії не виглядав так, начебто його згенерував робот!

Чому ваша компанія – найкраща?

Здобувачі зазвичай хочуть дізнатися про культуру компанії, яка оголошує конкурс на посаду. Дайте їм більше подробиць про робочу атмосферу у вашій компанії, і, можливо, це надихне кандидата подати заявку саме до вас.

Якщо ви самі не випромінюєте ентузіазм по відношенню до своєї компанії, то чого тоді чекати від претендентів? Не бійтеся перебільшити успішність компанії. Підкреслюйте позитивні ознаки, які надають крутості образу вашої компанії. А ось якщо вам потрібно докладати зусиль, щоб придумати, що таке написати про свою фірму, можливо, ви просто працюєте не в тому місці? Намагайтеся надихати претендентів, розкажіть їм, чого вони зможуть досягти в майбутньому, працюючи у вашій компанії. Опис, що містить реальні цілі, робить вашу вакансію не тільки реалістичною, але й показує кандидату, що він може професійно вирости у вашій компанії.

У вашій компанії особливу увагу приділяють здоровому способу життя? Чи, можливо, співробітникам належать додаткові «плюшки»? Не забудьте згадати про це у вашій вакансі! Раптом виявиться так, що ця незначна на перший погляд причина спонукає кандидата подати заявку!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом