Статья «Як скоротити час рекрутингу вдвічі» | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

Як скоротити час рекрутингу вдвічі

rec_poster_12dec2018

Рекрутинг — трудомісткий процес, він забирає багато часу навіть у професіоналів.
Зрозуміло, побудова команди — одне з найважливіших завдань для побудови успішного бізнесу, але все ж рекрутинг зжирає масу часу! І ключова причина того, що на найм персоналу йде багато часу, полягає в тому, що його доводиться повторювати щоразу, знову і знову.

З новим кандидатом ви знову проходите весь шлях із самого початку лише для того, щоб зрештою виявити, що знову щось не зрослося. Це біль рекрутера.

Jeff Hyman описав 4 найбільш поширені причини, чому рекрутинг забирає так багато часу.
Давайте подивимося, як за допомогою простих рішень у більшості ситуацій уникнути невизначених проблем.

1. Зарплатні очікування кандидата надто високі для вашої компанії
Ви знайшли чудового кандидата, тільки для того, щоб наприкінці дізнатися, що його поточна компанесація дещо перевищує ваш орієнтовний діапазон по вакансії.
І вам доводиться розпрощатися і почати все заново.
Щоб уникнути подібних ситуацій, перенесіть питання про зарплату на першу телефонну розмову. Більшість кандидатів зацікавлені в цьому контакті не менше за вас, вони теж не хочуть марнувати свій час. Тому прямо поцікавтеся про їхні зарплатні очікування у їхній наступній ролі.
У системі автоматизації рекрутингу Clobbi.Recruitment

зарплатні очікування кандидата зручно фіксувати безпосередньо в активності, пов’язаній із кандидатом. А ще система сама вміє знаходити цю інформацію у резюме кандидата.

2. У кандидата угода про неперехід до конкурентів
Ви здивуєтеся, коли дізнаєтесь, як часто кандидати спокійнісінько «забувають» про документи, підписані у попереднього роботодавця. Вони забувають про них, втрачають свою копію документа, а дехто ніколи й не заглядав у нього. І це стосується співробітників будь-якого рівня, не лише топів!
Щоб уникнути проблем, при першому ж дзвінку цікавтеся, на які сфери поширюється їхня угода про відмову від конкуренції.

3. У відповідь на оффер вам відповідають відмовою
Зазвичай причина відмови не у розмірі компенсації, особливо якщо ви вчасно поставили питання про зарплатні очікування кандидата. Кандидати йдуть тому, що ви не обробили їх приховані заперечення.
У клієнтів є приховані заперечення, є вони й кандидати.
Тому при першому дзвінку з’ясуйте у кандидата, що найбільше дратує його на поточному місці роботи. Причин невдоволення може бути маса: керівництво, що контролює кожен крок, недостатній бюджет або часті та тривалі наради — у кожного кандидата буде своя причина пошуку нового місця роботи.
Хоч би якою була відповідь кандидата, його варто зафіксувати для себе і на наступних стадіях роботи з цим кандидатом нагадати йому про його біль. У Applicant Tracking Systems (ATS) Clobbi.Recruitment зручно фіксувати інформацію, яка з’ясовується у процесі роботи з кандидатом. Завдяки Clobbi ви ніколи не втратите та не сплутаєте важливі для вас дані.

4. У кандидата немає рекомендацій
Ви дісталися до кінцевої стадії процесу найму тільки для того, щоб виявити, що кандидат не має в своєму розпорядженні рекомендацій або вони в нього є, але не ті, що влаштують ваше начальство.
Тому при першому ж телефонному контакті дізнайтесь про рекомендації кандидата — чи зможе кандидат отримати їх і від кого, якщо ви дістанетеся до фінальної стадії найму. Якщо з’ясується, що потрібних рекомендацій не буде, продовжуйте пошук, найм і так передбачає досить невизначеностей.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом