Статья «ЯК ВИБРАТИ СИСТЕМУ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ?» | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

ЯК ВИБРАТИ СИСТЕМУ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ?

Якщо Ви звернули увагу на цю статтю, значить Вас безперечно цікавлять відповіді на наступні питання:

— Що означає ефективне управління підприємством?
— Що допоможе Вам дотримуватися термінів поставок продукції Вашим клієнтам?
— Як забезпечити грамотне управління ресурсами та фінансами організації тут і зараз?
— Чи існує інструмент, який міг би вирішувати завдання контролю та планування роботи всього підприємства?
— Чи можливо автоматизувати завдання організаційного характеру, тим самим приділяти більше часу пошуку нових партнерів та збільшення продажів?

Таке рішення є!

Універсальним інструментом для організації управління підприємством та вирішення подібних завдань є ERP-система(Enterprise Resource Planning System — система управління ресурсами компанії).

ERP-система дозволяє бачити актуальний стан процесів, що відбуваються на підприємстві, і керувати ними.

ERP-система дозволяє в єдиній інформаційній базі здійснювати: технічну підготовку виробництва, управління виробничою логістикою, управління закупівлями, управління запасами, управління продажами та багато іншого. Така система дозволяє отримувати зворотний зв’язок (актуальні дані) у часі.

Впровадження ERP-системи є складним і дорогим процесом, вимагає постійної участі керівника підприємства, т.к. супроводжується зміною внутрішніх процедур підприємства. Але ці самі зміни повинні в результаті прискорити проведення цих процедур на етапі промислової експлуатації (саме на цьому етапі, оскільки етап впровадження вимагає величезних витрат праці для передачі в систему поточного стану справ).

Тому для середніх і малих підприємств (SMB) така система не тільки не «по кишені», а й вимагає участі команди співробітників, яких у невеликих підприємств і так не вистачає.

Вирішенням цієї проблеми є хмарна ERP-система. Хмарна ERP-система не вимагає великих витрат на придбання ліцензій та впровадження, а експлуатація такої системи не вимагає придбання дорогого серверного обладнання.

ERP-система має відповідати вимогам усього бізнесу загалом. Тому вибір ERP-системи для компаній сегменту SMB – це завдання керівника підприємства.

Перед початком вибору ERP-системи необхідно чітко сформулювати, що Ви очікуєте отримати від впровадження та описати цілі проекту впровадження. Метою може бути скорочення часу виконання замовлень, зменшення НЗП, формування конкретних документів, звітів, миттєве планування ресурсів підприємства, виходячи з поточного стану, автоматизація та реінжиніринг певних бізнес-процесів.

Ці цілі обов’язково повинні бути вимірними і легко контрольованими за допомогою ERP-системи, що впроваджується. Адже ERP-система є інструментом для своєчасного ухвалення стратегічних та тактичних рішень керівником на підставі достовірних звітів, що дозволяють бачити реальний стан справ. Звіти відбивають як планові, і фактичні показники діяльності підприємства. При цьому планові показники повинні вимірюватися в реальному часі від поточних фактичних, а отримання даних має відбуватися на місцях їх виникнення.

Для того, щоб зробити вибір оптимального варіанту ERP, було б корисно дізнатися, скільки успішних проектів у компанії, що надає такі рішення, ознайомитися з функціональністю системи, з її доступністю для звичайних користувачів ПК. Переконатись, що бізнес-процеси управління підприємством є наскрізними. Ну і, звичайно, найчастіше при виборі системи далеко не останнім є вартість рішення (ліцензії, обладнання, підтримка, і головне – саме впровадження).

Якщо ж можна приступити до роботи в системі вже зараз, а також провести «тест-драйв» системи для перевірки виконання сьогоднішніх завдань, не роблячи оплату та підписання договорів, то це дуже підходяща можливість переконатися в тому, наскільки система підходить Вашому підприємству.

ERP-система – це відображення Вашого бізнесу на екрані монітора або на роздрукованому звіті. Така система спрямована на швидке вирішення завдань, які вирішувалися днями, тижнями, місяцями.

До вибору ERP-системи потрібно підходити, чітко розуміючи, які функціональні можливості вона повинна мати.

Функціональність — це основа системи ERP. Необхідно переконатися, що обране рішення містить усі необхідні функції, які ви хотіли б впровадити. Адже багато нових методів управління можуть бути реалізовані виключно з використанням широких можливостей ERP.

Вся корпоративна інформація має бути єдиним масивом пов’язаних між собою даних, тому ERP-система це, насамперед, єдиний інформаційний простір Вашого підприємства, кожен елемент якого нерозривно пов’язані з іншими елементами цього простору.

Система допоможе прискорити планування діяльності підприємства, виконати об’ємно-календарне планування, дозволить формувати змінні завдання, враховувати сировину та матеріали, розраховувати собівартість виробів.

Управління запасами є просто необхідним інструментом планування закупівлі матеріалів, що дозволяє скоротити складські запаси без шкоди для виробництва (тобто гарантія виконання існуючих замовлень у строк).

Вибираючи Clobbi, Ви отримуєте рішення, що базуються на досвіді впровадження понад 300 успішних проектів. За 28-річну історію, ми накопичили величезний досвід успішних впроваджень продуктів IT-Enterprise< /a>, і будемо ділитися з Вами цим досвідом.

Наскрізне управління підприємством: від побудови класифікатора ресурсів до внутрішньоцехового планування; від замовлення на закупівлю до здавання готової продукції завдяки продуманій функціональності Clobbi.

Налаштовані бізнес-процеси є наскрізним ланцюжком, для кожної ланки якої є власник. Автоматизація бізнес-процесів у Clobbi розбита на стадії в тих випадках, коли необхідно ухвалення рішення з боку відповідальної особи, і фактично перевести документ на крок уперед.

Вибираючи Clobbi, Ви отримуєте:

  • доступ з будь-якого місця, де є інтернет;
  • можливість налаштування функціональних ролей користувачів.
  • можливість об’єднати в одній системі віддалені один від одного підприємства та підрозділи. Зміни даних відбуваються у режимі онлайн. Ви завжди бачите лише актуальні дані.
  • готові шаблони друку документів з можливістю їх коригування та створення за зразком. Ведення звітності відбувається в одній системі.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та логіці, Ви заощаджуєте час та гроші на впровадження та навчання співробітників.

Часто, для того, щоб розпочати впровадження ERP-системи, необхідно підписати договір, отримати рахунок на оплату, оплатити продукт, і лише потім отримати можливість його випробувати.

З Clobbi, Ви протягом дня приступаєте до використання Демо версії сервісу і починаєте набувати власного досвіду роботи з ним.

Крім того, для Вас працює центр фахівців підтримки, які дадуть відповіді на всі питання щодо оптимізації управління Вашим підприємством.

Консультаційна підтримка здійснюється через сайт, skype по email і по телефону.

Ви можете самостійно попрацювати з Clobbi до підписки завдяки безкоштовній Демо версії.

Вибираючи хмарний сервіс Clobbi, Ви зможете швидко автоматизувати існуючі бізнес-процеси та вивести Ваше підприємство на новий рівень.

Clobbi  є оптимальним рішенням для малого та середнього бізнесу, оскільки в сервісі реалізовані недорогі інструменти для автоматизації Вашого підприємства.

Ви вже заощаджуєте, тільки почавши співпрацювати з нами!

Пройдіть реєстрацію, і почніть безкоштовно працювати в хмарі Clobbi протягом 14 днів, щоб переконатися що саме те, що Вам потрібно.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом