- Продукти
- Галузі
- Управління та автоматизація металообробної промисловості
- Управління та автоматизація виробництва кабелів
- Управління та автоматизація будівельного виробництва
- Управління та автоматизація виробництва будівельних матеріалів
- Управління та автоматизація харчової промисловості
- Управління та автоматизація виробництва хімії
- Управління та автоматизація виробництва поліграфії
- Управління та автоматизація виробництва упаковки та тари
- Управління та автоматизація виробництва товарів повсякденного попиту (FMCG)
- Управління та автоматизація целюлозно-паперового виробництва
- Управління та автоматизація меблевої промисловості
- Управління та автоматизація деревообробного виробництва
- Управління та автоматизація взуттєвого виробництва
- Управління та автоматизація легкої промисловості
- Управління та автоматизація виробництва автокомпонентів
- Управління та автоматизація виробництва приладів
- Ціни
- Послуги
- Відео
- Медіа
- Хто ми
Для ефективного рекрутингу потрібна аналітика
Нещодавно аналітична агенція Forrester Research випустила оновлений звіт про застосування аналітичних інструментів у сфері управління персоналом. У звіті зазначається, що засоби аналізу допомагають компаніям знаходити неочевидні залежності, завдяки чому стає можливим приймати ефективніші рішення.
Старший аналітик групи, що працювала над складанням звіту Forrester Research, відкрив завісу таємниці над тим, які саме аналітичні інструменти використовують у своїй бізнес-практиці лідери ринку, як застосування цих коштів позначається на роботі компанії, а також про те, в якому напрямку розвиватиметься індустрія. аналітики у найближчому майбутньому.
Які тенденції застосування даних у сфері управління персоналом? Чи можна сказати, що ситуація почала змінюватись і прогнозній аналітиці стали приділяти більше уваги?
П’ять років тому, згідно з дослідженнями KPMG, лише 15% компаній стверджували, що у роботі їх HR-відділів використовується аналітика робочої сили. У 2014 році цей показник підскочив до 23%. Як показують дані актуального дослідження, кількість підприємств, на яких використовують аналітичні засоби в управлінні персоналом, зростає з кожним роком. Завдяки засобам аналізу компанії наймають та утримують цінних співробітників, а також скорочують фінансові втрати, зменшуючи кількість невдалих наймів.
Чому все більше компаній вдаються до аналітичного програмного забезпечення в рекуртингу?
Зростання популярності LinkedIn та інших соціальних мереж призвело до того, що рекрутери накопичили величезні обсяги даних. Більше того, обсяги інформації продовжують швидко зростати. Отримавши таке джерело даних про претендентів, рекрутерам знадобився інструмент для обробки інформації про претендентів. Наразі без застосування аналітичних інструментів стає дуже складно відібрати відповідних кандидатів. Незважаючи на те, що всі дані у вас на руках вже є, відібрати невелику кількість кандидатів, які відповідають умовам роботодавця, стає дедалі складніше.
Сучасні інструменти рекрутингу надають алгоритмічні засоби пошуку цільових кандидатів у великих масивах даних.
Що можна порадити фахівцю з підбору персоналу, який хоче впровадити у свою практику використання аналітичних інструментів?
Фахівець із підбору кадрів насамперед має чудово розуміти потреби бізнесу. Просто запитайте себе: «Чого чекає від мене компанія? Які працівники йому потрібні? Якими навичками вони повинні мати?» Відповісти на ці питання допомагають дані, які накопичує підприємство упродовж своєї діяльності.