Статья «Для ефективного рекрутингу потрібна аналітика» | Clobbi
Заказать звонок Заказать презентацию Задать вопрос

Для ефективного рекрутингу потрібна аналітика

HR-Services2

Нещодавно аналітична агенція Forrester Research випустила оновлений звіт про застосування аналітичних інструментів у сфері управління персоналом. У звіті зазначається, що засоби аналізу допомагають компаніям знаходити неочевидні залежності, завдяки чому стає можливим приймати ефективніші рішення.

Старший аналітик групи, що працювала над складанням звіту Forrester Research, відкрив завісу таємниці над тим, які саме аналітичні інструменти використовують у своїй бізнес-практиці лідери ринку, як застосування цих коштів позначається на роботі компанії, а також про те, в якому напрямку розвиватиметься індустрія. аналітики у найближчому майбутньому.

Які тенденції застосування даних у сфері управління персоналом? Чи можна сказати, що ситуація почала змінюватись і прогнозній аналітиці стали приділяти більше уваги?

П’ять років тому, згідно з дослідженнями KPMG, лише 15% компаній стверджували, що у роботі їх HR-відділів використовується аналітика робочої сили. У 2014 році цей показник підскочив до 23%. Як показують дані актуального дослідження, кількість підприємств, на яких використовують аналітичні засоби в управлінні персоналом, зростає з кожним роком. Завдяки засобам аналізу компанії наймають та утримують цінних співробітників, а також скорочують фінансові втрати, зменшуючи кількість невдалих наймів.

 

Чому все більше компаній вдаються до аналітичного програмного забезпечення в рекуртингу?

Зростання популярності LinkedIn та інших соціальних мереж призвело до того, що рекрутери накопичили величезні обсяги даних. Більше того, обсяги інформації продовжують швидко зростати. Отримавши таке джерело даних про претендентів, рекрутерам знадобився інструмент для обробки інформації про претендентів. Наразі без застосування аналітичних інструментів стає дуже складно відібрати відповідних кандидатів. Незважаючи на те, що всі дані у вас на руках вже є, відібрати невелику кількість кандидатів, які відповідають умовам роботодавця, стає дедалі складніше.

Сучасні інструменти рекрутингу надають алгоритмічні засоби пошуку цільових кандидатів у великих масивах даних.

 

Що можна порадити фахівцю з підбору персоналу, який хоче впровадити у свою практику використання аналітичних інструментів?

Фахівець із підбору кадрів насамперед має чудово розуміти потреби бізнесу. Просто запитайте себе: «Чого чекає від мене компанія? Які працівники йому потрібні? Якими навичками вони повинні мати?» Відповісти на ці питання допомагають дані, які накопичує підприємство упродовж своєї діяльності.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
  • Замоити
Ваш запрос на обратный звонок отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Ваш вопрос отправлен! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время
Спасибо за обращение! Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время, чтобы согласовать дату, время и формат презентации

Ваш запит надіслано! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом